طاقچه مجازی چیست ؟

طاقچه مجازی چیست ؟ راهنمای خرید طاقچه مجازی

طاقچه مجازی ( یا همان طاقچه سه بعدی )، یک نوع استیکر PVC با طراحی خاص است که بعد از نصب، حس وجود طاقچه‌های واقعی را بر روی دیوار شما ایجاد می‌کند. به عبارت دیگر، طاقـچـه مـجـازی پوسترهای مقوایی هستند که در پشت آنها، چسب دوطرفه به صورت سراسری قرار گرفته است. حالت سه‌بعدی آن به دلیل طراحی خاصش به وجود می‌آید. طراحی خطای‌دید سه‌بعدی همان تکنیکی است که با آن، نقاشی‌های سه‌بعدی را بر روی زمین می‌کشند. میخواهیم شما را با ۲برند مطرح در این زمینه آشنا کنیم:

طاقچه مجازی ویداوین

جنس طاقچه‌های ویداوین، ساختار متفاوتی با سایر طاقچه‌ها دارد و بسیار مقاوم و همچنین کیفیت چاپ بالایی دارد. از طرفی به دلیل ضخامتشان، بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از طاقچه‌های نازک نصب می‌شوند. این محصول را اولین طراح نقاشی‌های سه‌بعدی ایران طراحی کرده است و تولید آن با بهترین مواد موجود در ایران انجام شده است. طاقچه مجازی در بسته‌های ۳ عددی با ابعاد ۳۱×۳۱ سانتی‌متر تولید شده‌اند و در کنار یکدیگر، جلوه بسیار جذابی دارند. می‌توان آنها را عمودی، افقی و یا پلکانی روی دیوار و سطوح دیگر نصب کرد. پوستر‌های طاقـچه مـجازی ویداوین، چسب‌دار بود و حالت سه بعدی آنها، بسیار بالا بوده و توسط اولین طراح خطای دید و نقاشی سه بعدی در ایران طراحی و تولید شده‌اند. طراحی جدید پوسترهای طاقچـه مجـازی ، دارای حالت سه بعدی بیشتر بود و پوشش خاص و مخملی آن، از بازتاب نور جلوگیری می‌کند و چسب دو طرفه‌ی موضعی آن، به دیوار آسیب نمی‌زند.

در تصویر زیر چند نمونه از طاقچه‌های مجازی ویداوین را میبینید :

ایده خاص برای دکوراسیون | خرید طاقچه مجازی

طاقچه مجازی صال سو آرت:

برند دیگری هم با نام صال سو آرت در زمینه طاقـچه مجازی بسیار خلاقانه عمل کرده است. در قسمت زیر میتوانید نمونه کارهای برند صال‌سو را مشاهده نمایید :

ایده برای دکوراسیون | طاقچه مجازی چیست | خرید طاقچه مجازی